Stavíme pro Vás
+420 326 726 062
bpbp@bpbp.cz
Část náhledu
Servisní centrum Scania, Kosmonosy
Část náhledu
Tenisová hala - Česká Třebová
Část náhledu
Novostavba tribun fotbalového stadionu.
Část náhledu
Parkovací dům Škoda Auto – Česana

B.P.B.P. - stavební firma

Podnik byl zřízen nařízením Ministerstva stavebnictví a průmyslu dne 1. 3. 1950. Stavební společnost B.P.B.P. S.A. Bielsko Biala se zabývá ucelenými dodávkami staveb různého rozsahu "na klíč" v roli generálního dodavatele.

Stavební společnost B.P.B.P. S.A. Bielsko Biala se zabývá ucelenými dodávkami staveb různého rozsahu "na klíč" v roli generálního dodavatele.

V průběhu padesátileté historie svého trvání se může pochlubit realizací mnoha objektů. Padesátiletá působnost B.P.B.P. S.A. sehrála významnou klíčovou roli ve vytváření obrazu jižní části Polska a může se pochlubit realizací mnoha objektů.

Od roku 1994 působí samostatně v České republice v Mladé Boleslavi středisko Bielskie Przedsiebiorstwo Budownictwa Przemyslowego, organizační složka, která se zabývá realizací investic na klíč, převážně průmyslové a technicky náročné infrastruktury.

Velký důraz je kladen na kvalitu odváděné práce, která je řízena v systému ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2020, OHSAS 18001:2004 a AC 082 QMS, EMS, BHP. Vysoce kvalifikovaný kádr odborníků, dlouhodobé zkušenosti, dobře vybavené zázemí dává záruku vysoké jakosti prováděných prací.

Zajišťujeme kompletní realizace investičních úkolů v rozsahu průmyslového stavebnictví, občanské vybavenosti, bytové výstavby, silničního stavitelství, ekologických investic, rekonstrukce a modernizace všech objektů včetně památkově chráněných, stavíme rychle, nejnovějšími metodami, dokončení prací podle harmonogramu, kvalitně a poskytujeme klientům prodlouženou záruku na odvedenou práci. Řadu rekonstrukcí v průmyslových objektech investorů realizujeme za plného provozu.

Veškeré betonáže, dopravu včetně čerpání betonových směsí, dopravu všech materiálů zajišťujeme vlastními vozidly. Jsme technicky vybaveni i pro náročné demoliční práce objektů, zemní a montážní práce. V České republice pracuje na 400 našich zaměstnanců a techniků (zedníci, zámečníci, tesaři, truhláři, klemlíři, malíři, železáři, betonáři, atd.).

Název společnosti: Bielskie Przedsiebiorstwo Budownictwa Przemyslowego, organizační složka
Sídlo v ČR: Linhartova 172/14, 293 06 Kosmonosy
IČ: 486 83 396
Ředitel: Aleksander Świerczek
Tel./Fax: +420 326 726 062
E-mail: bpbp@bpbp.cz

Naše certifikáty

Jakost je důležitý element, na který klademe velký důraz při řešení všech našich projektů. Důkazem toho je dlouhodobé vlastnictví mezinárodního certifikátu jakosti ISO, který je zároveň uznáním naší práce, ale i závazek v hledání lepší organizace práce na každém pracovišti. Jakost našich odváděných služeb dokládáme předkládáním referenčních listů od klientů, pro které jsme realizovali stavbu. Naše firma klade zároveň velký důraz na ekologii při ochraně životního prostředí a bezpečnosti práce.

Vysoce kvalifikovaný kádr odborníků a také bohaté, dobře vybavené zázemí dává záruku vysoké jakosti provedených prací potvrzené certifikáty ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2020, OHSAS 18001:2004 a AC 082 QMS, EMS, BHP.

Certifikace

Certifikát PCC Certifikát PCA

Podrobný rozsah prací

  • Kompletní realizace investičních úkolů v zemi i v zahraničí v rozsahu průmyslového stavebnictví, obecného, bytového, silničního, inženýrského a také široce pojaté technické infrastruktury
  • Modernizace a provedení technicky složitých prací v objektech za provozu
  • Provedení proekologických investic
  • Dokončování prací dle předem stanoveného harmonogramu
  • Výstavba pomocí nejnovejších technologií
  • Vedení a koordinace stavebních investic
  • Investiční poradenství
  • Prodej betonu s dopravou jako i prefabrikátu
  • Prodej výztuží, zámečnických výrobků a truhlářských výrobků a vnitřního vybavení